Jak vám můžu pomoci?

MARKETING


Nastavení strategie 

Marketingový plán a rozpočet

Interní komunikace - v českém prostředí i směrem do zahraničí

Externí komunikace - brožury, webové stránky, sociální sítě, mailingy, inzerce, konference a veletrhy

Event management - pořádání akcíMARKETING MENTORING


Odborná podpora pro vedení společnosti

Zaučení nového marketingového pracovníka

Nastavení rolí v týmuCOPYWRITING


Články na web a do blogů

Analytické texty a články na míru

Obsah brožur a jiných propagačních materiálů

Představení osobnosti nebo firmy

V marketingu se zaměřuji na komunikaci mezi firmami (B2B) i směrem ke koncovému zákazníkovi (B2C). 

Pracuji pro klienty z oborů financí, automotive, pro advokátní kanceláře, vzdělávací instituce a řadu dalších.

Mojí srdcovou záležitostí jsou nemovitosti - každá firma někde sídlí, každý člověk někde bydlí, někdo investuje a realitní témata se týkají nás všech. 

Ráda pomohu i vám.


Co o mě říkají novináři

Daniel Novák, redaktor deníku E15


"S Jitkou při pokrývání dění na realitním trhu dlouhodobě spolupracujeme. Proto můžu říci, že Jitka je v marketingu a komunikaci s médii člověk na svém místě, novinářské dotazy vyřizuje rychle a profesionálně. 

Jitkou zorganizované tiskové konference vždy přinášejí hodnotné informace a jdou přímo k jádru věci. Na trhu umí vyhledat podstatné trendy, které by jinak zůstaly skryté, a současně je kreativně podat."

Nina Fibigerová, redaktorka časopisu Building World, dříve magazínu CiJ


"S Jitkou Kvartkovou spolupracuji jako redaktorka odborných realitních časopisů již více než deset let. Vždy jsem ocenila, jak dobře jsou připravené tiskové konference, které organizuje, a jak vstřícně a ochotně reaguje na všechny otázky a potřeby nás, novinářů. Speciálně v době, kdy jsem psala pro časopis CiJ, který pokrývá trh ve střední a východní Evropě, pro mě bylo důležité, že Jitka umí zajistit informace z České republiky i celého regionu. Líbí se mi také její inovativní přístup."

Kamila Jušková, reportérka České televize

"S Jitkou Kvartkovou intenzivně spolupracuji asi patnáct let - během mého působení v několika tištěných médiích a v České televizi. Můžu bez přehánění říct, že z její strany šlo o nejkvalitnější a nejpříjemnější servis z desítek lidí, se kterými jsem měla možnost ve své branži pracovat. Jako novinářka oceňuji především její schopnost pracovat rychle a efektivně, ale i přinášet zajímavé podněty a informace. Kromě toho je Jitka neuvěřitelně vstřícná a laskavá osoba, která si svojí inteligencí a přehledem každého získá."

Pravidelně publikuji v médiích - přečtěte si něco z toho, co jsem napsala:

Český patent na výrobu recyklovaného betonu - reportáž České televize 

Reportáž ze stavby prvního bytového domu z recyklovaného betonu vysílala Česká televize v hlavních zprávách 30. června 2020. Rebetong je patent firem Skanska a ERC-TEC, o který jeví zájem i zahraničí. 

Měla jsem tu příležitost iniciovat vznik této reportáže, celou ji můžete shlédnout na odkazu: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/220411000100630/obsah/776834-recyklovany-beton


Odysea od mytí nádobí k založení nadnárodní korporace

Příběh Čecha Jaromíra Opatrného, který odešel na zkušenou do USA a vrátil se připraven rozjet vlastní byznys. Dnes vede podnik, který poskytuje logistické služby zákazníkům od Francie až po Rusko.

Profil úspěšného českého podnikatele najdete v březnovém čísle prestižního mezinárodního časopisu CEO Magazine (březen 2020). 

Studentské bydlení jako investiční příležitost

Kvalitní a moderní ubytování si mohou dovolit především zahraniční studenti. Investoři proto sledují nejenom schopnost univerzit přilákat zájemce o studium, ale také demografický vývoj v zemích, odkud nejčastěji proudí. Jak je to s komerční výstavbou studentského bydlení u nás?

Čtěte na portálu iHNed a v časopise RealityMIX září 2017.Vliv GDPR na život v logistice - praktická doporučení pro e-shopy a firmy v logistickém oboru, na co se zaměřit a na co si dát pozor při zavádění pravidel na ochranu osobních údajů. 

Článek publikován v časopise Reliant LogisticNEWS v době, kdy nařízení známé pod zkratkou GDPR vstoupilo v účinnost (číslo 6/2018).


Chcete být více vidět v médiích? 

Potřebujete pomoc s přípravou vašich textů? 

Toužíte pořádně rozjet svůj marketing?