Blog

Každý z nás hledá v životě inspiraci. Na tomto místě vám přináším své postřehy, příběhy klientů, podněty z pracovního prostředí i ze zahraničních cest. 

Také se s vámi ráda podělím o tipy na zajímavé knihy. 

Přeji vám příjemné čtení :-) 

Švýcarsko je nádherná země, která nabízí řadu volnočasových aktivit. Studenti ale musejí počítat s obrovskou náročností studia, která je nesrovnatelná s nasazením u nás. Univerzita limituje počet hodin, které mohou studenti pracovat. Zato poskytuje velkorysá stipendia.

Co jsem si odnesla z konference Týden inovací? Z pohledu marketéra cením výbornou přednášku Kovyho o influencer marketingu 👍Skvělé bylo také téma digitálního detoxu. DOBA ROZTĚKANÁ. Tak by se dala charakterizovat současnost plná notifikací, mailů, firemních chatů a diskuzí v uzavřených či veřejných skupinách.

Brněnští vědci vynalezli technologii, která z vody odstraní sinice i zbytky léků. Svůj vynález CaviPlasma nechali patentovat pro český trh a aktuálně běží patentová řízení i v zahraničí. Téma vody 💦 a její čistoty mě obzvlášť zajímá, a to nejen proto, že si v přírodních nádržích ráda zaplavu.

Už jste si pořídili pořádný svetr do práce? Jak se chystáte na slibované snižování teplot v kancelářích? 😊