Blog

Každý z nás hledá v životě inspiraci. Na tomto místě vám přináším své postřehy, příběhy klientů, podněty z pracovního prostředí i ze zahraničních cest. 

Také se s vámi ráda podělím o tipy na zajímavé knihy. 

Přeji vám příjemné čtení :-) 

Linkedin je dnes pro firmy v B2B jedním z klíčových kanálů komunikace. Mám ve správě několik firemních stránek, pro které tvořím obsah a pracuji s komunitou. A těší mě, když se projekty klientů daří a vidím za sebou jasné výsledky. V případové studii sdílím zkušenost se správou firemní stránky, která za uplynulý rok získala organicky více než 500...

Mentoringový program #HolkyzMarketingu propojuje mladé talenty s ženami, které už v marketingu zkušenosti nasbíraly. Baví mě vést a rozvíjet nadanou ženu, která má chuť se učit a naslouchat. Je to velký kontrast k tomu, jak to běží u nás doma s vlastním potomstvem.

Klienta, experta na komerční nemovitosti, oslovila redakce televizního zpravodajství. Pozvali ho do studia, aby jako host v živém vysílání okomentoval vývoj trhu. Věnoval se pronájmům logistických a výrobních hal v České republice řadu let jako zaměstnanec korporace, poté si založil vlastní firmu. Znal každý detail trhu, stejně jako lidé z oboru...

Jeho úvodní slovo na konferenci Obalko bylo nabité energií a patřilo k nejlepším přednáškám, které jsem letos vyslechla. Pořadatelé měli s volbou prvního řečníka opravdu šťastnou ruku. Jak souvisí světový rekord v akrobatickém lyžování s obalovým průmyslem? Aleš Valenta to ve své přednášce dokonale vystihl.

Přátelství a pocit sounáležitosti, který poutníci zažívají během svého putování, je v dnešní technologické době naprosto ojedinělý. Pro mě patří k nejsilnějším zážitkům cesty. Úplně neznámí lidé se spontánně zdraví a dávají do řeči, poutnický pozdrav "Buen Camino" zaznívá nesčetněkrát za den.