Státní hranice a bolest ruky - jak spolu souvisí?

18.06.2020

Klientka si postěžovala na bolest v pravém zápěstí. V posledních třech měsících se natolik zintenzivnila, že ji omezovala při práci na počítači a lékaři jí diagnostikovali autoimunitní onemocnění. Uplynulé měsíce se hodně vymykaly normálu, příčin proto mohla být fůra. Podívaly jsme se na její situaci pomocí koučovacích karet Tajemství Epigenu. Ukázalo se, že svíravý pocit v zápěstí vyvolalo uzavření hranic během nouzového stavu. 

Klientka prožila v socialismu jen pár let svého dětství, přesto se v ní pocit zákazu volného pohybu tak hluboce zakořenil, že jí i po letech dokázalo rozhodnutí o uzavření hranic vyvolat bolest a fyzickou reakci těla. Pomocí koučovacích otázek jsme téma zpracovaly a mě velmi potěšilo, když mi před pár dny dala zprávu, že bolest ruky během krátké chvíle ustoupila.

Představuji vám koučovací karty TAJEMSTVÍ EPIGENU, které prostřednictvím fraktálu zpracovávají naše vnitřní témata. Fraktál je donekonečna se opakující obrazec, který se vyskytuje všude kolem nás. Najdete ho například v květáku nebo brokolici, je složený z malých stále se opakujících útvarů, které nakonec vytvoří celou růžici. Na podobném principu jsou vytvořené naše orgány, fraktálem jsou naše játra nebo plíce.

Obrazec pracuje s lidským podvědomím a vytahuje z něj situace, které si hlavou neuvědomujeme, přesto nám stojí v cestě jako zásadní překážka. Pracuji s touto technikou téměř tři roky a výsledek každého dalšího klienta mi potvrzuje, jak účinná a efektivní tato metoda je.

Jak své strachy odkládáte vy?